Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 16 cm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 120w |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Color classification | red |
| Article number | GK730F |
Instock
There are no reviews yet.