Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| CE | Type |
| Is Electric | Other Battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | no |
| Model Number | 5868 |
| Design | Speedboat |
| Dimensions | 29cm long, about 7.5cm wide |
| State of Assembly | Unassembled Kit |
| Material | Plastic |
| Brand Name | RDR |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Applicable gender | unisex |
| Toy type | Electric assembled ship model |
Instock
There are no reviews yet.