Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 15 cm |
| Model Number | AUX-LA102 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1001-1200W |
| Function | Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Certification | CE |
| Brand Name | OLOEY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.