Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 9 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Non-Stick Coating, Shallow Oil Fry, Bake |
| Certification | CE, RoHS |
| Caliber | 15-20cm |
| Voltage (V) | 220V-240V |
| Power (W) | 650W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.