Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Without Pot Cover |
| Model Number | pancake machine |
| Baking pan type | Crepe Maker |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating, Baking, Stir-fry, Shallow Oil Fry, Bake |
| Type | Corded |
| Certification | CE, GS, RoHS, CE |
| Caliber | 20-24cm, 23CM |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | TEAEGG |
| Origin | Mainland China |
| Baking Pan Type 2 | Electric Baking Pan |
| Power | 650W |
| Voltage | 220-240v |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Product Size | 28x7x29 CM |
Instock
There are no reviews yet.