Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 26 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Model Number | xqh1156zy |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Baking, Bake, Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500W/600W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
| Wire cord | 75cm |
| machine size | 41x20x5cm |
Instock
There are no reviews yet.