Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Material | Carbon Steel |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Rated frequency | 50-60 (HZ) |
| Rated power | 1400 (W) |
| Electric baking pan heating | heating on both sides |
| purpose | Fried eggs/hot pizza/making pancakes |
Instock
There are no reviews yet.