Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 29 × 18 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Power | 1260W |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.