Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Power Source | Electric |
| Control | mechanical |
| Style | Vertical |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Type | Convection Oven / Turbo Oven |
| Power (W) | 3000-3500W |
| Capacity | >41L |
| Voltage (V) | 110V/220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Name | Electric OVen |
| Color | Silver |
| Power | 6400w |
| Voltage | 220v/380v |
| Size | 90X58X75cm 90X58X80CM |
| Weight | 68Kg+20Kg |
| Temperature | 0-300°c |
Instock
There are no reviews yet.