Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Brand Name | AFDEAL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Charging time | 1 hour |
| Rated voltage | 5V |
| Rated current | 1A |
| Power | 2W |
| head design | R-shaped cutter |
| feature 1 | hair care |
| feature 2 | nose hair trimmer |
Instock
There are no reviews yet.