Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| No-Load Speed | 20000rpm |
| Output voltage | other |
| Size | 1 Set |
| Model Number | DMJ-1101-DCK |
| Brand Name | LULAA |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Fr(origin) |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.