Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.454 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of programs | 1-7 |
| Heating type | other |
| Function | Rice/Grains, Stew Soup, Bake, Stew |
| Voltage | 220V |
| Power | 400/800W |
| Certification | CE / EU |
| Material | as shows |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 1.7L, 3.2L |
| Pot diameter | 200mm |
| Pot depth | 75mm |
| Steaming height | 70mm |
| Feature | Mini Electric Rice Cooker |
| Feature1 | Electric Cooking Machine |
| Feature2 | Multi Electric Rice Cooker |
| Feature3 | Non-stick Pan |
| Feature4 | pot for cooking |
| Support | retail, wholesale, customization, Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.