Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 23 × 33 cm |
| Number of programs | 8-19 |
| Function | Rice/Grains, Stew Soup, Fry, Pilaf, Stew, Reheat |
| Voltage | 220V |
| Power | 2100W |
| Pot Bottom Material | Single Bottom |
| Material | Metal |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| model | MD-FT01Y |
Instock
There are no reviews yet.