Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 29 × 127 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Voltage | 11V |
| Certification | CE |
| Brand Name | kankeirr |
| Origin | Mainland China |
| brand | JFX/Jin Feixun |
| Model | YE-07 |
| rated voltage | 11V |
| Line length | wireless |
| Water tank capacity | 200ml |
| noise | 40-60dB |
Instock
There are no reviews yet.