Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blending Arm Material | Plastic |
| Chopper Material | STAINLESS STEEL |
| Number of Pieces | 1 |
| Style | Handheld |
| Features | With Whisk |
| Cord Length (m) | – |
| Heat Preservation Function | No |
| Voltage (V) | 240V |
| Number of Speed Settings | Stepless Adjustment |
| Housing Material | Plastic |
| Container Material | STAINLESS STEEL |
| Controls Type | Other |
| Function | STIRRING |
| Power (W) | <750W |
| Certification | none |
| Capacity (l) | <1L |
| Brand Name | SKYMEN |
| Origin | Mainland China |
| Material | ABS+Stainless Steel |
| Type | Electric Beater |
| Size | 21×4.5×2.6cm |
Instock
There are no reviews yet.