Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.704 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Model | PA-12D Yogurt Maker |
| Control mode | Mechanical |
| Capacity | 500-1000ml |
| Functions | Yogurt, Rice Wine |
| Liner material | Stainless Steel |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Frequency | 50HZ |
| Rated Power | 15W |
| Name | Electric Mini Yogurt Maker |
| Features 1 | Yogurt Maker Machine Stainless Steel |
| Features 2 | Yogurt Maker Machine 220V |
| Features 3 | Mini Yogurt Maker Machine |
| Features 4 | Yogurt Maker Machine Automatic |
| Features 5 | Yogurt Maker Stainless Steel |
| Features 6 | Yogurt Maker 220V |
| Features 7 | Mini Yogurt Maker |
| Features 8 | Yogurt Maker Automatic |
Instock
There are no reviews yet.