Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.317 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 × 13 cm |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Timing Function | No Timing |
| Remote Control Function | No |
| Brand Name | Sarmocare |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.