Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 40g |
| Rated Torque | Engraving Set |
| Model Number | Hand Engraver Drill |
| Max. Drilling Diameter | Micro Rotary Tool |
| Origin | Mainland China |
| No-Load Speed | 1800rpm |
| Frequency | Electric Drill |
| Application | Abrasive polishing and grinding/supplies trimming and shaping/deburrin |
| Rated Voltage | 4.8V |
| Motor type | Brushed |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
Instock
There are no reviews yet.