Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.249 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 9 cm |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Battery voltage | 3.7V |
| Rated voltage | 5V |
| Capacity | 100ml/250ml |
| Material | PC, PP Plastic |
| Blade | 304 stainless steel |
| Color | white |
| Support | retail, wholesale, customization, Dropshipping |
| Feature 1 | Blender kitchen |
| Feature 2 | portable blender |
| Feature 3 | kitchen accessories |
| Feature 4 | mini blender |
| Feature 5 | mixer kitchen |
| Feature 6 | food processor |
| Feature 7 | Mixer machine |
| Feature 8 | kitchen mixer |
| Feature 9 | Kitchen appliances |
| Feature 10 | electric kitchen mixer |
| Feature 11 | mini mixer |
Instock
There are no reviews yet.