Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 41 × 57 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 1130 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >1501W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | NPJ-A1 |
| Certification | ce |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| capacity | 6L |
| temperature set | 5 sets |
Instock
There are no reviews yet.