Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 190 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 76 × 118 cm |
| Electronic | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | SWZ |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Fujian, China |
| Model Number | MM450 |
| Type | Massage Chair |
| Application | Body |
| Function | musical function |
| After-sale Service | Online technical support |
| Properties | Office Massage Chair |
| Massage part | Neck, Shoulder, Back, Arm, Waist, Hip, Leg, Foot |
| Voltage | AC 120V-60Hz |
| 3 cartons of the massage chair | Main body, Armrest, Backrest |
| Country of Manufacture | China |
| Warranty | 1 year |
| Feature | Body Healthcare Massage |
Instock
There are no reviews yet.