Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Usage | Woolen Clothes |
| Material | ABS |
| Feature | Eco-Friendly |
| Use | Cleaning |
| Usage Type | Charging Type |
| Charging Time | 1-2 Hours |
| Production | Trimmer |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Built-in battery capacity | 500mAh |
| Gear | 1st gear |
| feature 1 | with LED intelligent digital display |
| feature 2 | Lint Balls Trimmer |
Instock
There are no reviews yet.