Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.108 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Lint |
| Material | PP, and stainless steel |
| Style | Electrical |
| Production | Lint Sticking Roller |
| Origin | Mainland China |
| Use | CLOTHES |
| Power | 2W |
| Support Fast shipping | Support Retail |
| Feature E | Lint Remover |
| Support | Wholesale/Drop Shipping/Retail |
| Feature D | Electric Pellets Lint Remover Compact |
| Feature A | Hair Ball Remover |
| Product Attributes | For Different Fabrics Wool Or Silk |
| Shipment | Fast/Free Shipping |
| Feature C | Easy-to-use Sweater Shaver |
| Feaure 1 | Rechargeable Sweater Shaver |
| Feaure 2 | Convenient Spools Removal |
| Feaure 3 | Efficient Fabric |
Instock
There are no reviews yet.