Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 13 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Usage | Woolen Clothes |
| Material | ABS |
| Feature | Eco-Friendly |
| Model Number | Lint Remover |
| Usage Type | Charging Type |
| Charging Time | 3-4 Hours |
| Production | Trimmer |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black/Gold |
| Rated voltage | DC5V |
| Rated power | 5W |
| Battery capacity | 2000mAh |
| Duration of use | 2 hours |
| Charging voltage | 5V-9V/2A |
Instock
There are no reviews yet.