Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 44 × 61 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | SWZ, KDB |
| Origin | Mainland China |
| Properties | Rehabilitation Therapy Supplies |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | KDB698BL22 |
| Type | Bathroom Safety Equipments |
| Product Name | Commode Chair |
| Material | Aluminum |
| Color | Blue |
| Size | 105*67*100 |
| Certificate | ISO9001 |
| MOQ | 50 |
| Feature | Safe |
| Usage | Home |
| Package | 1pc/carton |
| Weight | 14kg |
Instock
There are no reviews yet.