Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 59 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | DZ04/DZ04A/DZ04B |
| Brand Name | DIVOUS |
| Origin | Mainland China |
| Power | 100w |
| Lifting range | 25cm |
| load capacity | 150kg |
| N/W | 35kg |
Instock
There are no reviews yet.