Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 28 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | >2kg |
| Capacity(ml) | 2000ml |
| Capacity (Quart) | 1L or 2L |
| LCD | Yes |
| Model Number | 4SNJ-ODI-SA21 |
| Material | Plastic |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Microcomputer |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Pickles |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 20w |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.