Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.016 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Time to market | Jun-15 |
| Control Mode | Microcomputer Control |
| Capacity (Quart) | 800ml |
| Outer Pot Material | Plastic |
| Model Number | 4MDG-DFB |
| Reservation | Yes |
| LCD | Yes |
| Function | Digital Timer Control, Stew, Braise, Soup Stewing, Porridge Cooking, steam |
| Lid Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Capacity | 0.8L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | chcyus |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.