Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.923 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 500w |
| Capacity | 800ML |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.