Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 30 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | EB-25A |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3000w |
| Brand Name | CANDIMILL |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Electric Middle East BBQ Grill |
| Product size | 295*265*485mm |
Instock
There are no reviews yet.