Instock
| Weight | 2.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 23 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Control type | electronic |
| Type of coffee used | Ground |
| Coffee Type | Espresso, Machiatto, Latte, Cappuccino |
| Pump Pressure (Bars) | 5 Bar |
| Model Number | Coffee machine |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 800W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Feature | Small Size, Cappuccinatore, Automatic milk frother, Simultaneous preparation of 2 cups |
| Certification | UL |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Coffee pot classification | Italian |
| Operation mode | semi-automatic |
| Coffee machine type | steam type |
| Function | Heating |
| Support | retail, wholesale, Dropshipping |
| Feature 1 | Coffee maker |
| Feature 2 | Coffee machine |
| Feature 3 | electric coffee maker |
| Feature 4 | Espresso coffee maker |
| Feature 5 | espresso maker |
| Feature 6 | home appliance |
| Feature 7 | Portable coffee maker |
| Feature 8 | Italian coffee machine |
| Feature 9 | express coffee makers on offer |
| Feature 10 | Espresso extractor |
| Feature 11 | cafe machine |
| Feature 12 | electric espresso coffee pans |
| Feature 13 | espresso coffee maker |
| Feature 14 | professional expresso coffee maker |
| Feature 15 | electric coffee maker on offer free shipping |
| Feature 16 | electric coffee maker |
| Feature 17 | electric coffee makers for home |
| Feature 18 | Italian coffee maker |
| Feature 19 | Milk foam machine |
| Feature 20 | italian stainless steel coffee maker |
| Feature 21 | Automatic coffee maker |
| Feature 22 | coffee tea |
| Feature 23 | Coffee pot electric 220v |
Instock
There are no reviews yet.