Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 30 × 10 cm |
| Usage | Home DIY |
| Riveter Gun Type | Rivet Nut Guns |
| Power Type | Electric Rivet Guns |
| Brand Name | Kingshowden |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product name | Brushless Electric Rivet Nut Gun |
| Apply | For Makita 18V battery |
| Pull Blind Rivet Sizes | 1/8inch, 5/32inch, 3/16inch |
| Voltage | 18V |
Instock
There are no reviews yet.