Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.286 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| Output voltage | other |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | COOLNAIL |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, FCC |
| SPEED | 40000rpm |
Instock
There are no reviews yet.