Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 17 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | PATUOPRO |
| Certification | CE |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 48cm |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Power | 500W |
| Rotating speed (s/min) | 0-3000 |
| Cutting angle | 45° |
| Cutting rate | ≥95% |
Instock
There are no reviews yet.