Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 14 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Blade Material | Carbon Steel |
| Model Number | DJD002 |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | ELECTRIC GODDESS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.