Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 32 × 9 cm |
| Usage | Renovation Team |
| Wattage | 2000-3999W |
| Frequency | 3200RPM |
| Weight | 4.8KG |
| Hammer Type | Breaker Hammer |
| Rated Input Power | 2000W |
| Model Number | ONEVAN |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | ONEVAN |
| Power Source | Battery |
Instock
There are no reviews yet.