Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 10 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Weight | 2.8kg |
| Certification | none |
| No-Load Speed | 1200rpm |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Brand Name | ONEKFYFD |
| Saw Type | Circular Saw |
| Motor type | Brushless |
Instock
There are no reviews yet.