Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Yofidra |
| Name | High Pressure Washer Gun |
| Motor | Brushless Motor |
| Voltage | 18V |
| Power | 3500W |
| Gear | 2 Gears |
| Product pressure | 200 Bar |
| Water Flow | 4.1 L/min |
| Length Of Water Pipe | 5 Meter |
| Range | 10 Meter |
| Nozzles | 6 IN 1 |
Instock
There are no reviews yet.