Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 33 × 10 cm |
| Model Number | 214 |
| Style | Modern Style |
| Size | 8 inch |
| Light | Equipped |
| Mirror Shape | Square |
| Type | Framed Mirrors |
| Frame Material | Metal |
| Brand Name | HUNNISE |
| Material | Copper |
| Lenses Material | silver |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS |
| power supply | plug in/charge |
| mirror frame | brass mirror |
| rated voltage | 220v |
| rated power | 5w |
| suitable | bathroom/room/hotel |
| color | black/white silver/chrome/antique/rose gold/gold |
| net weight | 1580g |
| feature | 5x/1x |
Instock
There are no reviews yet.