Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 2XPE5AC900408 |
| Certification | none, none |
| Forward Speed | as shown |
| Origin | Mainland China |
| Type | Fuel Tank Cap |
| Brand Name | SAILFLO |
| Power Type | Other |
| Feature | Other |
| Cutting Width | as shown |
| Material | Plastic |
| Dimensions | As pictures shown.(approx) |
| Outer diameter | 47mm(1.85in) |
| Inner diameter | 36mm(1.42in) |
| Color | Black |
| Quantity | 1 pc |
Instock
There are no reviews yet.