Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 100 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 6.1-8L |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Showroom Location | Canada, United Kingdom, United States |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2024 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Model Number | TDBC-45 |
| Voltage | 220v/380V |
| Power | 750 |
| Dimension(L*W*H) | 700*600*700mm |
| Weight | 75 KG |
| Warranty | 1 Year |
| Machinery Function | automatic |
| Raw material | Fruit, Vegetables |
| Output product name | vegetable/fruit |
| Key Selling Points | Multifunctional |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support |
| After Warranty Service | Video Technology Support |
| MOQ | 1 Set |
| Usage | Food Industry Equipment |
| Keywords | vegetable cleaning&washing&peeling machine |
| Material | Food Grade Stainless Steel |
| PACKAGE | Wooden Case |
| Type | Fully Automatic |
Instock
There are no reviews yet.