Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.718 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model | BRS-201A |
| Type | Gas Stove |
| Application Method | Manual |
| Applicable Seasoning Type | Liquid Seasoning |
| Piece Number Of Wind Deflector | No wind shield |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Number of Users | 3-5 |
| Structure | SPLIT |
| Usage Condition | Normal Outdoor |
| Fuel | GAS |
| With Ignition Device or Not | Included |
| Disposable | No |
| Brand Name | BRS |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.