Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 14.4V~14.6V |
| Application | Cleaner Battery For Xiaomi Roborock |
| Model Number | BRR-2P4S-5200S |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | Lihongjie |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, KC |
| Vacuum Cleaner | For Xiaomi Roborock S55 |
| Vacuum Cleaner 1 | S60 S65 S50 S51 S5 MAX S6 Parts |
Instock
There are no reviews yet.