Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 8 cm |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | JUNIOR |
| Thickness | Standard |
| Model Number | ZX1129 |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Y2K |
| Decoration | none |
| Material | COTTON |
| Sleeve Style | regular |
| Collar | Hooded |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Material Composition | Cotton |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.