Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Condition | New |
| Weight | 140g |
| Overall Dimensions | normal |
| Power | normal |
| Stitch Length | normal |
| Max. Sewing Thickness | normal |
| Max. Sewing Speed | normal |
| Model Number | Brother 430 430D 430F |
| Feed Mechanism | Walking Foot |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Stitch Formation | Cover Stitch |
| Type | Industrial Sewing Machine |
| Brand Name | Q.X.YUN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.