Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 285 × 700 × 50 cm |
| Power Source | USB |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 50w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.