Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Leather Shoes Type | Fashion Shoes |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Height Increasing |
| Upper Material | Microfiber |
| Outsole Material | RUBBER |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring & Autumn |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Gender | unisex |
| applicable gender | Unisex/both girl boy |
| appropriate season | summer, spring, autumn, |
| kids shoes | Girls shoes |
| sapato infantil para menina | children shoe for girl |
| chaussure enfant fille | school shoes for girls |
| kids casual shoes | boys shoes |
| baby girl shoes | flat shoes for children |
| children's casual shoes | comfortable leather shoe |
Instock
There are no reviews yet.