Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 5g |
| is_customized | No |
| Side Stone | Zircon |
| Certificate Number | – |
| Shapepattern | Geometric |
| Setting Type | Prong Setting |
| Style | Vintage |
| Model Number | – |
| Rings Type | Cocktail Ring |
| Occasion | Anniversary |
| CertificateType | Third Party Appraisal |
| Metals Type | Silver gold-plated |
| Main Stone | Zircon |
| Gender | Women |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | Rings |
Instock
There are no reviews yet.