Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.164 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 6 cm |
| Form | Single Face |
| Function | Snooze Function |
| Length | 12cm |
| Width | 4cm |
| Diameter | Does Not Apply |
| Weight | Does Not Apply |
| Model Number | Does Not Apply |
| Screen Type | Needle |
| Style | Modern Style |
| Motivity Type | Digital |
| Display Type | Needle |
| Feature | Antique Style |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Alarm Clocks |
Instock
There are no reviews yet.