Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 36 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| size | 42*36cm/60*36cm/82*36cm |
| Wide Applications | closet, table, grocery, office |
| Design | Wall-hanging |
| usage | books, CDs, clothes, underwear |
Instock
There are no reviews yet.